Africký informační portál - Věcně o Africe

African food festival

« Zpět k akcím
Tato akce již proběhla.
Akce:
African food festival
Zahájení:
14.7.2018 10:00
Ukončení:
15.7.2018 17:00
Pořadatel:
Botanická zahrada hl.m.Prahy
Aktualizace:
8.7.2018
Místo konání:
Botanická zahrada hl.m.Prahy
Adresa:
Praha 7

Přijďte do botanické zahrady ochutnat africké speciality. Kromě výborného jídla se můžete těšit i na doprovodný program, který přiblíží kulturu afrického kontinentu. Uprostřed července tak můžete ochutnat přímo v našich zelených exteriérech Afriku všemi smysly.

SLUCH A TĚLO – O víkendu 14.-15.7. od 10 do 20h se naše zahrada rozezvučí rytmy z různých koutů Afriky, budete nejen poslouchat, ale také se můžete aktivně zapojit a přijít si zabubnovat nebo se naučit tradiční i moderní africké tance.

CHUŤ A ČICH- Především však můžete chutnat nejrůznější nové chutě a vůně, tradiční pokrmy sladké i slané, a odvážní mohou okusit, jak chutná hmyzí kuchyně.

ZRAK – Vaši fantazii rozvlní nádherné barevné látky, ať už tradiční africké tisky a batiky, tak originální vzory na brokátech, v rámci originálních módních přehlídek.

HMAT – Náš bohatý program bude doplněný kreativními výtvarnými workshopy, jak pro děti, tak pro dospělé, děti si budou moci například samy vytvořit vlastní africkou hračku.

 Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím