Africký informační portál - Věcně o Africe

Lze bojovat proti korupci v mezinárodním obchodě a rozvojových programech?| Diskuse

« Zpět k akcím
Tato akce již proběhla.
Akce:
Lze bojovat proti korupci v mezinárodním obchodě a rozvojových programech?| Diskuse
Zahájení:
26.4.2017 18:00
Ukončení:
26.4.2017 19:30
Pořadatel:
Americké centrum
Aktualizace:
19.4.2017
Místo konání:
Americké centrum
Adresa:
Tržiště 13, Praha 1

source site фиалка ле мускари форум описание Přednáška Nancy Zucker Boswell, bývalé ředitelky Transparency International USA, o boji proti korupci v mezinárodním obchodě. V angličtině. Vstup volný.

Program bude v angličtině.

график работы отдел соцзащиты населения малая пурга Nancy Z. Boswell, bývalá ředitelka Transparency International USA, v současnosti vede program „USA a mezinárodní protikorupční právo“ na American University ve Washingtonu D.C. Je specialistkou v oblasti tuzemského i zahraničního korupčního práva, protikorupčních opatření, zabývá se aktivitami Světové banky, které směřují k identifikaci a snižování rizika korupce, vymáhání majetku. V neposlední řadě se zabývala také dopadem korupce na lidská práva.

Nancy Z. Boswell je v současnosti členkou představenstva Transparency International, mezinárodní neziskové organizace, která bojuje proti korupci v mezinárodním obchodě a rozvoji. Pravidelně spolupracuje s vládními úředníky, mezinárodními organizacemi a zástupci z právních, účetních, finačních a jiných sektorů, kde bojuje za transparentnost, odpovědnost a poctivou správu.


file not found1223