Africký informační portál - Věcně o Africe

Komorní výstava fotografií Demokratická republika Kongo: lidé, všednost, každodennost

« Zpět k akcím
Tato akce již proběhla.
Akce:
Komorní výstava fotografií Demokratická republika Kongo: lidé, všednost, každodennost
Zahájení:
30.6.2017
Ukončení:
31.8.2017
Aktualizace:
8.7.2017
Místo konání:
knihkupectví a kavárna Řehoře Samsy
Adresa:
Vodičkova 30, Praha 1

http://frantzmotorinn.com/disqus/91.html Komorní výstava fotografií

source link Demokratická republika Kongo: lidé, všednost, každodennost

see  

source link 10 foto k pozvánce DSC00727O Demokratické republice Kongo nikdy v médiích neslyšíme referovat pozitivně či alespoň neutrálně. Tento fakt se pokouší změnit výstava fotografií bývalých českých vojenských pozorovatelů v misi Organizace spojených národů MONUC/ MONUSCO, kteří v různých místech Demokratické republiky Kongo pracovali v letech 2002 až 2013. Každý z autorů prožil v místech svého působení jeden rok a byl tak svědkem života, který se velmi liší od jeho mediálního obrazu. Výstava tak není popíráním negativních jevů, spíše si klade za cíl poukázat na každodenní, všední, rutinní život a snahu aktérů o jeho naplnění.

http://pitman.gayfm.biz/discus/timalin-instruktsiya-po-primeneniyu-pri-onkologii-otzivi.html http://sczi.ru/discusion/kakoy-ves-pri-roste-159.html Autoři snímků: Juraj Žáček, Ondřej Student, Tomáš Chvojka, Martin Neuwirt

http://okna40rus.ru/disqusion/96-gorech-v-pishevode-prichini.html план самообразования воспитателя доу младшей группы Místo: knihkupectví a kavárna Řehoře Samsy, Vodičkova 30, Praha 1 (pasáž U Nováků).

source http://www.bestlife.czechjob.ru/projects/naydite-impuls-protona-dvizhushegosya-so-skorostyu.html найдите импульс протона движущегося со скоростью Otevřeno: pondělí až pátek 9-21 hod.

go to link http://blog.gogobli.com/disqusion/8.html Výstava trvá do 31. srpna 2017.


file not found1223