Africký informační portál - Věcně o Africe

Česká republika otevřela velvyslanectví v Zambii, stěhuje se ze Zimbabwe

Publikováno: 4.5.2017

http://crn.kz/backup/evroset-tuapse-katalog-tovarov.html евросеть туапсе каталог товаров калькулятор перевода температур Ministerstvo zahraničních věcí ČR 26. dubna 2017 slavnostně otevřelo Velvyslanectví ČR v Zambii. V tentýž den předal velvyslanec Radek Rubeš pověřovací listiny do rukou zambijského prezidenta Edgara Lungu. Inaugurace zastupitelského úřadu se zúčastnili představitelé zambijského ministerstva zahraničí, členové diplomatického sboru v Zambii, čeští krajané a také ministr zemědělství ČR Marian Jurečka.

http://ranxis.be/uploaded/kak-sdelat-bumazhniy-sunduk-svoimi-rukami.html как сделать бумажный сундук своими руками

http://portal.globalmedicalminds.com/wp-content/kak-vnosit-ispravleniyav-zhurnal-registratsii-prikazov.html как вносить исправленияв журнал регистрации приказов

Předání pověřovacích listin.

http://liholly.com/disqusion/mikroshema-pal007b-na-skolko-vatt.html микросхема pal007b на сколько ватт Předání pověřovacích listin.

етапи розвитку проблем

http://nextnow.ru/yt-assets/developing/eldorado-sergiev-posad-katalog-tovarov-skidki.html эльдорадо сергиев посад каталог товаров скидки

http://viewoverthegraslei.com/disqusion/karta-lvova-s-ulitsami-i-nomerami.html карта львова с улицами и номерами O otevření zastupitelského úřadu v Lusace rozhodl v prosinci loňského roku ministr zahraničí Lubomír Zaorálek. Důvodem zřízení Velvyslanectví v Lusace je oboustranný zájem České republiky a Zambie posílit vztahy mezi oběma zeměmi v politické, ekonomické a rozvojové oblasti.

схема подвала в частном доме

как нарисовать девочек из эквестрии Nejedná se však o rozšíření počtu českých zastupitelských úřadů v Africe, ale o přesunutí velvyslanectví ze zimbabwského Harare, které postupně utlumuje svou činnost. Již v listopadu 2016 přebralo Velvyslanectví ČR v Pretorii diplomatickou a konzulární příslušnost za Mosambickou republiku. Od dubna letošního roku pak dále omezilo své konzulární služby, které bude od 1. září vykonávat zastupitelský úřad ČR v Lusace.

кмс по жиму лежа 2017 Zambie bude od roku 2018 zařazena mezi prioritní země zahraniční rozvojové spolupráce ČR. Ministr Jurečka během své návštěvy země otevřel český stánek na největším zambijském zemědělském veletrhu AGRItech EXPO v Chisambě.

стихи на годовщину свадьбы бабушке и дедушке Text a foto: mzv.cz


file not found1223