Africký informační portál - Věcně o Africe

14. Africký čtvrtek: PUBQUIZ

Publikováno: 28.8.2017

сколько стоит телефон айфон 6s фильм 14 описание Africký informační portál a Rozvojovka.cz si Vás dovolují v rámci projektu Každý první čtvrtek v měsíci s Afrikou pozvat na 14. africký večer a na

http://mammae-clinic.ru/projects/piontkovskiy-andrey-andreevich-poslednie-novosti-yutub.html druhý africký PUBQUIZ

схема шва вподгибку с открытым срезом Máte rádi Afriku? Znáte její reálie? Pamatujete si ještě ze zeměpisu hlavní města afrických států? Víte například, kde leží město Ouagadougou? Přijďte změřit své „africké znalosti“ na druhý africký pub kvíz! Nenechte si ujít možnost setkat se s milovníky Afriky, dozvědět se nové informace a pobavit se nad sklenkou dobrého vína.

http://expertglass.ca/disqusion/76.html pub_quiz

watch Skupiny o 3 – 5 lidech budou hádat otázky v 5 tématických kolech. Na vítěze čeká nehynoucí sláva a hodnotné ceny (trička od Rozvojovky a africké artefakty). Maximální počet týmů je 10.

go site Je třeba se předem registrovat – své týmy zapisujte zde: http://bit.ly/2vCH3dF

follow site Ceny do soutěže poskytlo ACA African Culture and Art

here http://podshows.fr/disqusion/48-kak-zapravit-kartridzh-kraskoy.html Kdy a kde: 7. září od 18:00 v Langhans – Centrum Člověka v tísni (Vodičkova 37, Praha 1)

Pořádá  крит карта острова с курортами на русском Africký informační portál a  http://www.vipauto54.ru/content/moskovskaya-24-kizil-na-karte.html Rozvojovka.cz

Vstup je volný. Všichni jsou srdečně zváni.

 


file not found1223