Africký informační portál - Věcně o Africe

Spuštění AIP – funkce, vývoj

Publikováno: 2.2.2014

Africký informační portál je webový portál s mnoha funkcemi, bude tedy – vzhledem k omezeným časovým a kapacitním možnostem – delší dobu trvat jejich kompletní a bezchybné zprovoznění (kdyby se Vám nyní např. stránky nezobrazovaly korektně, zkuste jiný prohlížeč).

Rovněž z důvodu velkého tematického rozsahu a množství rubrik se bude portál texty plnit postupně. O probíhajících změnách, zprovoznění nových funkcí a o přidaných nových textech Vás budeme průběžně informovat.

Již nyní se může každý na AIP registrovat, komentovat články a příspěvky, nebo si založit vlastní blog a sám přispívat. Kvalitní texty budou prezentovány na Hlavní stránce a v příslušných tematických rubrikách (Politika, Společnost, Kultura,… Rozvojová Afrika aj.). Příspěvky by se samozřejmě měly týkat afrických témat a být v souladu s pravidly blogu a kodexem portálu.

Za komentáře a veškeré písemné podněty budeme velmi rádi, především Váš názor nám pomůže portál do budoucna obsahově i funkčně rozvíjet. Stejně tak nám můžete přímo adresovat dotazy a návrhy na změny na info@africkyportal.cz.Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde. rozumím