Africký informační portál - Věcně o Africe

Komorní výstava fotografií Demokratická republika Kongo: lidé, všednost, každodennost

Publikováno: 30.6.2017

http://assist.ua-expert.com.ua/sharre/idei-hraneniya-bizhuterii.html Komorní výstava fotografií

source site Demokratická republika Kongo: lidé, všednost, každodennost

source  

http://www.toennies-ternes.de/disqus/3.html косметика garnier каталог 10 foto k pozvánce DSC00727O Demokratické republice Kongo nikdy v médiích neslyšíme referovat pozitivně či alespoň neutrálně. Tento fakt se pokouší změnit výstava fotografií bývalých českých vojenských pozorovatelů v misi Organizace spojených národů MONUC/ MONUSCO, kteří v různých místech Demokratické republiky Kongo pracovali v letech 2002 až 2013. Každý z autorů prožil v místech svého působení jeden rok a byl tak svědkem života, který se velmi liší od jeho mediálního obrazu. Výstava tak není popíráním negativních jevů, spíše si klade za cíl poukázat na každodenní, všední, rutinní život a snahu aktérů o jeho naplnění.

go here новейшая история отечества хх век Autoři snímků: Juraj Žáček, Ondřej Student, Tomáš Chvojka, Martin Neuwirt

click here http://operation-seduction.fr/demo/valproevaya-kislota-instruktsiya-po-primeneniyu-otzivi.html Místo: knihkupectví a kavárna Řehoře Samsy, Vodičkova 30, Praha 1 (pasáž U Nováků).

http://REPTA.INFO/disqusion/86.html http://want-want.ru/disqus/91.html Otevřeno: pondělí až pátek 9-21 hod.

get link http://2004.astix.ru/sharre/vishnya-griot-belorusskiy-opisanie-sorta-otzivi.html Výstava trvá do 31. srpna 2017.

 


file not found1223