Africký informační portál - Věcně o Africe

Proč psát blog

через сколько дней после загара слезает кожа Důvodů, proč si na AIP založit vlastní blog, je celá řada. Níže uvádíme ty nejdůležitější.

план финансово хозяйственной деятельности государственного муниципального учреждения

http://plantcityallergy.com/disqusion/dostoprimechatelnosti-ulyanovska-na-karte.html достопримечательности ульяновска на карте Téma Afriky je v České republice dlouhodobě marginalizováno. Psaním textů na témata obsahově se vztahujícím k Africe – rozvojové, globální, politické, společenské aj. – přispějete ke zpracování těchto témat a zvyšování jejich povědomí, což je zásadní pro další rozvoj afrikanistiky v ČR a česko-afrických vztahů.

http://salon-iris.kharkov.ua/layouts/zhenshina-v-chernom-sonnik.html женщина в черном сонник Zejména u studentů může být založení a vedení blogu do budoucna velmi zajímavou mimostudijní aktivitou, která může sehrát roli v jejich dalším studiu nebo při pracovních pohovorech (zejména u humanitních oborů). Studenti zde mohou např. prezentovat své práce, výzkum a jiné texty, které by jinak skončily v šuplících.

лосьон для тела в домашних условиях рецепты Zajímavé texty mohou být vybrány redaktory AIP a umístěny na Hlavní stranu a do příslušných rubrik, čímž výrazně stoupne jejich čtenost. U těchto článků si redaktoři vyhrazují právo udělat jazykovou korekturu (nikoli obsahovou či stylistickou), popř. opatřit text krátkým úvodem. Autor může s těmito kroky vyjádřit nesouhlas.

http://www.1myfriend.ru/uploaded/poezd-na-moskvu-raspisanie-na-zavtra.html поезд на москву расписание на завтра Afrika je považována za „kontinent budoucnosti“. Českých firem, které se snaží uspět na afrických trzích a které se zajímají o možnosti podnikání v Africe, neustále přibývá. Jen velmi málo jich je však opravdu úspěšných. Vzhledem k absenci absolventů v oboru afrikanistiky (tento obor na českých univerzitách již řadu let studovat nelze) a obecně velmi malému zájmu o africká témata, mají české firmy problém najít vhodné odborníky a spolupracovníky, kteří by jim s jejich podnikatelskými záměry v Africe pomohli.

статус спасибо что ты есть Vynikat proto v tomto oboru, dobře znát africké země a tamní prostředí či zvyky může být také profesně velmi perspektivní.

file not found1223